Vereinonline Auth (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: User role
lt: Narių rolės

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: API password
lt: API slaptažodis

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
lt: Neatpažintas vartotojo vardas arba slaptažodis. <a href=":password">Pamiršote slaptažodį?</a>
