Vereinonline Auth (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: User role
fr: Rôle de l'utilisateur

en: Authentication
fr: Authentification

en: API password
fr: Mot de passe de l'API

en: API URL
fr: URL API

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
fr: Nom d'utilisateur ou mot de passe non reconnu. <a href=":password">Avez-vous oublié votre mot de passe ?</a>
