Vereinonline Auth (8.x-1.2-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: User role
fi: Käyttäjärooli

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: API password
fi: API salasana

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
fi: Tunnistamaton käyttäjä tai väärä salasana. <a href=":password">Unohditko salasanasi?</a>
