Vereinonline Auth (8.x-1.2-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: User role
hu: Felhasználói szerepkör

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: API password
hu: API jelszó

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
hu: Ismeretlen felhasználó vagy hibás jelszó. <a href=":password">Új jelszó igénylése</a>
