Vereinonline Auth (8.x-1.2-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: User role
ja: 役割

en: Authentication
ja: 認証

en: API password
ja: APIパスワード

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
ja: ユーザー名またはパスワードを認識できません。<a href=":password">パスワードをお忘れですか?</a>
