Vereinonline Auth (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: User role
ru: Роль

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: API password
ru: Пароль API

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
ru: Неизвестное имя или пароль. <a href=":password">Восстановить пароль?</a>
