Verify Email (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Label
bg: Заглавие

en: Path
bg: Път

en: The message has been sent.
bg: Съобщението беше изпратено.

en: Authentication
bg: Удостоверяване
