Verify Email (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა
