Verify Email (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Example
el: Παράδειγμα

en: The message has been sent.
el: Το μήνυμα στάλθηκε.

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
