Verify Email (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Path
mn: Зам

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
