Verify Email (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Label
ru: Метка

en: Path
ru: Путь

en: Example
ru: Пример

en: Email subject
ru: Тема сообщения

en: The message has been sent.
ru: Сообщение отправлено.

en: Email body
ru: Текст письма

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Thank you
ru: Спасибо

en: Redirect path
ru: Путь переадресации
