Verify Email (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: Path
sv: Sökväg

en: Example
sv: Exempel

en: Email subject
sv: Ämnesrad för e-post

en: The message has been sent.
sv: Meddelandet har skickats.

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Verify
sv: Verifiera

en: Redirect path
sv: Sökväg för omdirigering
