Verify Email (1.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Path
ast: Camín

en: The message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax
