Verify Email (1.1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: Path
fi: Polku

en: Example
fi: Esimerkki

en: Email subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: The message has been sent.
fi: Viesti on lähetetty.

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Verify
fi: Tarkista

en: Redirect path
fi: Uudelleenohjauspolku
