Verify Email (1.1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Path
lt: Kelias

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: The message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
