Vertex AI Search (1.8.2-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Your search yielded no results.
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα.

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: About
el: Περί
