Vertex AI Search (1.8.2-rc1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Filters
fa: فیلترها

en: Your search yielded no results.
fa: جستجوی انجام شده نتیجه‌ای نداشت

en: Not available
fa: در دسترس نیست

en: About
fa: درباره

en: Pager Type
fa: نوع صفحه‌بند
