Vertex AI Search (1.8.2-rc1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Not available
ta: இருப்பு இல்லை

en: About
ta: பற்றி
