Vertex AI Search (1.8.2-rc1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Filters
uk: Фільтри

en: Your search yielded no results.
uk: За вашим запитом нічого не знайдено.

en: Not available
uk: Недоступно

en: Auto
uk: Авто

en: About
uk: Про модуль

en: Use SafeSearch
uk: Використовувати SafeSearch

en: Pager Type
uk: Тип навіґатора

en: Filter Options
uk: Параметри фільтру

en: Search Autocomplete
uk: Автодоповнення пошуку
