Vertex AI Search (1.8.2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Search
de: Suche

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Filters
de: Filter

en: Your search yielded no results.
de: Die Suche lieferte keine Ergebnisse.

en: Number of results per page
de: Anzahl der Ergebnisse pro Seite

en: Not available
de: Nicht verfügbar

en: Auto
de: Automatisch

en: About
de: Über

en: Pager Type
de: Seitennavigationstyp

en: Filter Options
de: Filtereinstellungen

en: Enable Autocomplete
de: Autovervollständigen aktivieren
