Vertex AI Search (1.8.2) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Search
no: Søk

en: Filters
no: Filtre

en: Your search yielded no results.
no: Søket ga ingen resultater.

en: Number of results per page
no: Antall resultater pr. side

en: Not available
no: Ikke tilgjengelig

en: About
no: Om
