Vertex AI Search (1.8.3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Filters
es: Filtros

en: Your search yielded no results.
es: Su búsqueda no produjo resultados

en: Number of results per page
es: Cantidad de resultados por página

en: Not available
es: No disponible

en: About
es: Acerca de

en: Use SafeSearch
es: Usar SafeSearch
