Vertex AI Search (1.8.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Filters
id: Filter

en: Your search yielded no results.
id: Pencarian anda tidak membuahkan hasil.

en: Not available
id: Tidak tersedia

en: About
id: Tentang
