Vertex AI Search (1.8.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Filters
it: Filtri

en: Your search yielded no results.
it: La ricerca non ha prodotto risultati.

en: Not available
it: Non disponibile

en: About
it: Informazioni

en: Pager Type
it: Tipo di paginazione
