Vertex AI Search (1.8.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Your search yielded no results.
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd.

en: Number of results per page
nl: Aantal resultaten per pagina

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Auto
nl: Automatisch

en: About
nl: Over

en: Pager Type
nl: Pagineringstype
