Vertex AI Search (1.8.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Advanced Settings
pt: Definições Avançadas

en: Filters
pt: Filtros

en: Your search yielded no results.
pt: A sua pesquisa não obteve resultados.

en: Not available
pt: Indisponível

en: Auto
pt: Automático

en: About
pt: Sobre
