Vertex AI Search (1.8.3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Filters
ru: Фильтры

en: Your search yielded no results.
ru: Поиск не дал результатов.

en: Not available
ru: Недоступно

en: Auto
ru: Авто

en: About
ru: Информация

en: Use SafeSearch
ru: Использовать SafeSearch

en: Pager Type
ru: Тип навигатора
