Vertex AI Search (1.8.3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Filters
sv: Filter

en: Your search yielded no results.
sv: Din sökning gav inget resultat.

en: Not available
sv: Inte tillgänglig

en: Auto
sv: Automatiskt

en: About
sv: Om

en: Pager Type
sv: Typ av paginerare
