Verti (8.x-1.81) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Search
ca: Cerca

en: Core
ca: Nucli

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
