Verti (8.x-1.81) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Search
cs: Hledat

en: Core
cs: Jádro

en: Page title
cs: Název stránky

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Site header
cs: Hlavička webu

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
