Verti (8.x-1.81) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Search
gl: Buscar

en: Core
gl: Núcleo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
