Verti (8.x-1.81) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Search
lt: Paieška

en: Core
lt: Branduolys

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
