Verti (8.x-1.81) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
