Verti (8.x-1.81) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Core
nl: Kern

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Footer Menu
nl: Voetmenu

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Site header
nl: Site kop

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
