Verti (8.x-1.81) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Core
sk: Jadro

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: User account menu
sk: Používateľské menu
