Verti (8.x-1.81) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Search
tr: Ara

en: Core
tr: Çekirdek

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Site branding
tr: Site markası

en: Site header
tr: Site Başlığı

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü
