Verti (8.x-1.81) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Search
ar: بحث

en: Core
ar: النواة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
