Verti (8.x-1.81) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Search
be: Пошук

en: Core
be: Ядро

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
