Verti (8.x-1.81) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Search
et: Otsing

en: Core
et: Tuum

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Footer Menu
et: Jaluse menüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Site header
et: Lehe päis

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
