Verti (8.x-1.81) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Search
fr: Rechercher

en: Core
fr: Cœur

en: Page title
fr: Titre de la page

en: Main navigation
fr: Navigation principale

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Site branding
fr: Identité du site

en: Site header
fr: Entête du site

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date

en: User account menu
fr: Menu du compte de l'utilisateur
