Verti (8.x-1.81) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Search
he: חיפוש

en: Core
he: ליבה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Main page content
he: תוכן

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
