Verti (8.x-1.81) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Search
hr: Pretraga

en: Core
hr: Jezgra

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
