Verti (8.x-1.81) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Search
hu: Keresés

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Site header
hu: Webhely fejléce

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje
