Verti (8.x-1.81) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Search
id: Pencarian

en: Page title
id: Judul halaman

en: Main navigation
id: Navigasi utama

en: Main page content
id: Konten halaman utama

en: Site branding
id: Pencitraan situs

en: Site header
id: Kepala situs

en: Submitted by @author_name on @date
id: Dikirim oleh @author_name pada @date

en: User account menu
id: Menu akun pengguna
