Verti (8.x-1.81) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Site branding
it: Branding del sito

en: Site header
it: Intestazione del sito

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date

en: User account menu
it: Menu profilo utente
