Verti (8.x-1.81) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Search
ku: گەڕان

en: Core
ku: ناوکە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
