Verti (8.x-1.81) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Search
oc: Recercar

en: Core
oc: Còr

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala
