Verti (8.x-1.81) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Search
pl: Szukaj

en: Core
pl: Rdzeń

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Site header
pl: Nagłówek strony

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
