Verti (8.x-1.81) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Search
sv: Sök

en: Core
sv: Kärna

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Site header
sv: Sidhuvud för webbplats

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
