Verti (8.x-1.81) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Search
uk: Пошук

en: Core
uk: Ядро

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Site header
uk: Верхній колонтитул сайту

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача
